בית אשל – קבוצת גולדשטיין, יפו העתיקה

פתאום כולם רוצים להיות ביפו

אין זה סוד כי השקעה עירונית בתשתיות מביאה עמה תנופה מרעננת של פעילות בחזית הדיור, המסחר התרבות והפנאי. עיריית תל אביב – יפו משקיעה רבות בטיפוח פניה של העיר יפו מזה שנים ארוכות והשיפור ההדרגתי ממשיך ומשפיע על העיר בכל ההיבטים האפשריים.

 

יפו – צבעונית ושוקקת חיים
הפיכתה של יפו ליעד תיירותי מוביל מייצר תעשיה ענפה הכוללת את הקמתם של בתי מלון חדשים לצד אטרקציות תיירותיות. חברות יזמיות זיהו זה מכבר את הייחודיות של יפו ואת האווירה הקוסמופוליטית השורה בה וכעת הם מאמינים כי הגיעה העת לפיתוח עסקי מאסיבי. מרכזי סחר חדשים שהוקמו בעיר הפכו במהרה למוקדי משיכה והביאו לעיר תנופה כלכלית שכמוה לא חוותה מעולם. במקביל, ניתן להבחין במספר הולך ועולה של מיזמי מגורים חדשים, שרובם משמרים את המראה המיוחד של העיר וממשיכים להעניק לה גוון מיוחד וצבעוני.

קברניטי העיר מתכננים להרחיב את פיתוחה של יפו באמצעות החברה העירונית אתרים ובאמצעות החברה לפיתוח יפו העתיקה. על הפרק המשך עבודות תשתית, בדגש על מערכות תחבורה ציבוריות ופיתוח מוקדי תיירות ובילוי נוספים בעיר, על מנת לענות לצורך ההולך וגובר באטרקציות באזור. הצעד הבא בחיבורה של יפו ללב תל אביב מתבצע כבר בימים אלה באמצעות הקו האדום שיעבור בשדרות ירושלים ויהפוך את יפו למוקד פנאי ובילוי בעיר שיהיה נגיש לכולם – לבאים ברכב, באופניים, ברגל וכמובן – ברכבת הקלה.

 

תמהיל העסקים המקומי הולך ומתעבה
למרות התנופה אותה חווה יפו מתחילת המילניום, שומרת העיר על צביונה מהמיוחד ולצד בתי העסק הקטנים והאינטימיים שהיו פזורים בעיר ניתן כיום למצוא שורה ארוכה של חנויות ואזורי סחר חדשים המקיימים מארג עשיר של עשייה.

אזורים כמתחם התחנה, שוק הפשפשים ומתחם נוגה מלאים בבתי קפה ומסעדות הומי אדם ובמקביל מאכלסות חנויות מעצבים מיוחדות ובתי ממכר לרהיטים ועתיקות. הרשתות המסחריות הגדולות מאתרות את הפוטנציאל וגם הן פותחות סניפים ברחבי העיר על מנת ליהנות מהתנועה הסואנת.

 

הביקוש לנדל"ן מסחרי נמצא במגמת עלייה מתמדת
מספרם ההולך וגדל של פרויקטים למגורים בעיר ועלייה מתמדת במספר התושבים הופכים את הנדל"ן המסחרי ביפו למצרך מבוקש מאוד. בעבר חיפשו היזמים והמשקיעים הזדמנויות לקניית נדל"ן מסחרי במתחמי הבילוי המובילים והמרכזיים ביפו אך כיום, עקב הביקוש מצידה של האוכלוסייה האמידה המגיעה לעיר, מוקמים מתחמי מסחר חדשים בעיר כולה. פרויקטים רבים למגורים מתוכננים מראש באופן בו ישולבו אזורי סחר מקומיים במתחמי המגורים עצמם במטרה לייצר חווית מגורים נוחה ככל הניתן.

בית אשל יפו העתיקה
אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם