מרכז העסקים לוד/נתב״ג

מחפשים משכן חדש לעסק? הכירו את לוד

אם מישהו היה מספר לנו לפני 5 שנים שרשימת ההמתנה לשטחי מסחר באזור לוד עמוסה לעייפה היינו מחייכים בנימוס. העיר, שסבלה עד לאחרונה מתדמית בעייתית, הופכת בהדרגה ליעד מועדף לבעלי עסקים בכל קנה מידה. עיריית לוד משקיעה משאבים רבים על מנת להפוך את אזורי התעשייה שבשטחה לנגישים ומודרניים והתוצאות ניכרות בשטח.

מהן, אם כן, הסיבות ההופכות את אזורי התעשייה בעיר למבוקשים כל כך?

  • חיסכון בשכר הדירה למשרדים – שימו לב לנתונים הבאים: על פי סקר שוק שנערך ע"י מאן נכסים  ביולי האחרון, מחירו של שכר דירה חודשי ממוצע למשרד בלוד עומד על 46 שקלים בחודש. לשם השוואה, המחיר בפתח תקווה עומד על 56 שקלים בחודש, בנתניה 52 שקלים בחודש ובאייר פורט סיטי השכנה המחיר נע סביב 70 שקלים בממוצע!
  • אזור התעשייה הצפוני  של לוד נחשב כלהיט בקרב מקבלי ההחלטות הבוחרים להתיק את פעילותם לאזור בערבות המחירים הנמוכים. חשוב לציין כי לא לעולם חוסן וכי מחירי הקנייה ומחירי השכירות נמצאים במגמת עלייה מתמדת ורחוקים ממימוש הפוטנציאל עבור בעליהן.
  • חיסכון בעלויות השוטפות הכרוכות באחזקת המבנה, דמי הארנונה ודמי הניהול, נמוכות באופן ניכר מאלו הנגבות באזורי תעשייה אחרים במרכז הארץ.
  • הקרבה לשדה התעופה הבינלאומי – חברות רבות בוחרות להעתיק את עסקיהן לאזור התעשייה בלוד עקב קרבתו לנתב"ג. שינוע סחורות מסוגים שונים אל הנמל וממנו מתבצעים במהירות לאור המיקום, עובדה המובילה לקיצור בלוחות הזמנים ולקיצוץ בעלויות ההובלה והשינוע.
  • מיקום ונגישות – פרט לקרבה לנתב"ג, ממוקם אזור התעשייה של לוד בסמוך לצירי התנועה המרכזיים במדינה:" כביש 6, כביש 431, כביש 1 ונתיבי איילון. הגישה הנוחה למקום חשובה מאוד לספקים, לקוחות ולעובדים המגיעים לאזור על בסיס קבוע במהירות וקלות יחסיים.

כל אלה ועוד, הופכים את ההשקעה באזור לכדאית במיוחד משום שפוטנציאל עליות המחירים באזור גבוה משמעותית מאזורים מסחר אחרים במרכז הארץ!

בלב אזור זה מוקם בימים אלה מרכז עסקים ומסחר חדש מקבוצת גולדשטיין. המרכז החדש, הממוקם בחלקו המערבי והשקט של אזור התעשייה הצפוני, מהווה הזדמנות עסקית בלתי חוזרת להיות חלק ממרכז העסקים והסחר הגדול והמתפתח של מרכז הארץ. 

אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם