מורדות לינקולן, חיפה.

העתיד של חיפה מתחיל כאן

אחרי שנים בהן חיפה זכתה לתדמית מנומנמת נראה כי אנו נמצאים בפתחו של עידן חדש שיבצר את מעמדה כבירת הצפון וימשוך אליה אלפי משפחות צעירות מרחבי הארץ. 

בימים אלה תכנית המתאר החדשה והמעודכנת של העיר חיפה נמצאת בתהליכי אישור בוועדה המחוזית, המתבססת על חזון לפיו בשנת 2025 תאכלס העיר 330 אלף איש, תוספת של 65 אלף תושבים ביחס להיום. 

המשפחות האלה יתגוררו באחת מהשכונות החדשות בעיר, בניהן רמת זמר, מורדות לינקולן, מורדות אחוזה, ושטחי מחנות הצבא האמורים להתפנות לטובת תנופת הבנייה המחודשת.

 

שכונת מורדות לינקולן, הנמצא במורד המערבי, הצופה לים של שכונת אחוזה היוקרתית, על צלע ההר, אמורה להפוך לשכונה האטרקטיבית ביותר בעיר בשל צבר יתרונות ייחודיים:

•    המיקום של מורדות לינקולן מאפשר גישה מהירה ונוחה למרכז העיר, כמו גם למתחמי התעסוקה השונים, לנמל וכמובן, ליציאה לכביש חיפה תל אביב.  

•    הנוף ממנו ייהנו תושבי השכונה יהיה מורדות הכרמל המערביים והים. בשל עובדת היותה שכונה חדשה בעיר, הרי שהשילוב בין שכונה עם מיקום מעולה והנוף לים, יהפוך אותה לכתובת מועדפת לחיפאים הוותיקים והחדשים כאחד. 

•    מזה שנים רבות לא נבנתה בעיר שכונה יוקרתית חדשה. השכונות הקיימות נבנו טלאי על טלאי בכל הנוגע לתשתיות ולשירותים עירוניים. לכן, מורדות לינקולן תאפשר לחיפאים רבים להגשים את חלומם וליהנות משדרוג משמעותי בכל אספקט אפשרי.  

 

לא רק החיפאים החדשים והישנים מחכים לשכונת מורדות לינקולן. אליהם מצטרפים משקיעי הנדל"ן שהעלו את ההשקעה בחיפה על המפה לפני למעלה מעשור. 

ההשקעה בנדל"ן בחיפה נחשבת לאטרקטיבית במיוחד בשל שילוב של פוטנציאל השבחה מהותי, תשואה גבוהה על ההשקעה ותכניות פיתוח נרחבות בעיר. 

לכל אלה מצטרפת סיבה נוספת טובה להשקיע במורדות לינקולן ובשכונות החדשות האחרות: לאחר אישור תכנית המתאר המעודכנת, סביר להניח כי ייקח זמן רב עד לאישורן של שכונות חדשות בעיר. המשקיעים המנוסים יודעים כי אישור של תכנית מתאר גורם לערך הקרקע לנסוק בשל צמצום מרחב אי הוודאות וכמובן, הגדרה של גבולות הפיתוח באותו אזור. 

 

אז למה מורדות לינקולן, ולא פחות חשוב למי?

1.    מיקום מושלם בעיר תוססת הנמצאת בתנופת פיתוח.

2.    תכנון סביבתי מתקדם וירוק המבטיח איכות חיים נהדרת.

3.    המספרים מלמדים כי נכסי נדל"ן בחיפה נהנים מן התשואה הגבוהה בישראל.

4.    תנופת הפיתוח בעיר מהווה מקור משיכה לאוכלוסיות צעירות וחזקות ובאה לידי ביטוי במספרם הגבוה של משפרי הדיור המקומיים המביעים עניין בפרויקט.

מורדות אחוזה מורדות לינקולן חיפה
אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם