מורדות לינקולן, חיפה.

חמש שאלות שכדאי לשאול לפני השקעה בנדל"ן בחיפה

 

ריכזנו עבורכם את חמש השאלות החשובות ביותר עליהן כדאי לתת מענה בתהליך ההשקעה, כדי למצוא את האפיק המתאים ביותר עבורכם:

 1. האם זוהי ההשקעה היחידה בנדל"ן או חלק מתיק השקעות? משקיעים מבוססים נוהגים לנהל תיק השקעות בנדל"ן שמטרתו להגדיל את הרווח ולצמצם את הסיכון. משקיעים אלה מתעניינים במיוחד בהשקעה בשכונת מורדות לינקולן, משום שההשקעה בשכונה מגלמת יתרונות רבים: סף כניסה אטרקטיבי, סיכון נמוך, תשואה גבוהה, הנובעת מכך שמדובר בקרקע המיועדת למגורים, העומדת לפני  אישור.
 2. מה גובה ההשקעה הרצוי? השקעה בנדל"ן בדרך כלל מחייבת ריתוק סכום משמעותי, אשר חלקו הגדול (כ- 50% ומעלה צריך להיות במזומן). שכונת מורדות לינקולן מגלמת עבור המשקיעים הזדמנות להשקעה בנדל"ן בחיפה עם מגוון מסלולי השקעה וסכום כניסה אטרקטיבי ביותר, החל מ- 150 אלף שקלים ומעלה.
 3. מה התשואה הצפויה בהשקעה? תשואה היא שם המשחק בהשקעה בנדל"ן. כלומר – כמה אקבל עבור כל שקל שאני משקיע. לשם הדוגמא: בשכונת מורדות לינקולן מדובר ברכישת קרקע מאושרת למגורים. הכניסה להשקעה בשלב זה מגלמת פוטנציאל אדיר לתשואה בכמה נקודות בפרויקט:
  •    אישור התכניות לבנייה בשכונה תגרום לקפיצה מהותית בערך הקרקע משום שמדובר באחת מעתודות הקרקע האחרונות בעיר ומשום שעתה, המלאי יהיה ברור ומוגבל בשכונה. 
  •    לאחר אישור התכניות תחל ההיערכות לבניה. כאן יוכל המשקיע לבחור האם הוא ממשיך עם ההשקעה לבניית דירה או מוכר את הקרקע שברשותו. 
  שתי נקודות אלה מגלמות פוטנציאל תשואה של 60-80% בטווח זמן קצר יחסית של כ- 3-4 שנים. 
 4. מהם לוחות הזמנים להשקעה? השקעה בנדל"ן מוגדרת בלוחות זמנים. כלומר – מתי המשקיע יוכל לממש את ההשקעה שלו. במורדות לינקולן המשקיעים יכולים להגדיר את לוחות הזמנים שלהם כחלק מההשקעה. כלומר: המשקיעים יכולים להחליט האם למכור את הקרקע אותה רכשו בשכונת מורדות לינקולן עם השלמת תהליך האישורים בשכונה, או להמשיך את מסלול ההשקעה לבניית דירה בפרויקט מורדות לינקולן גולדשטיין.
 5. מה הבטוחות להשקעה? השקעה טובה בנדל"ן בחיפה, ובכל מקום אחר, נמדדת לא רק בתשואה, לוחות זמנים ומיקום אלא גם בבטוחות עבור ההשקעה. קבוצת גולדשטיין המשווקת קרקע מיועדת למגורים בשכונת מורדות לינקולן מעניקה ללקוחותיה בטוחות על ההשקעה בדמות רישום מלא בטאבו על שם רוכש הקרקע.

 

 

מורדות אחוזה מורדות לינקולן חיפה
אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם