מורדות לינקולן, חיפה.

חיפה עיר עם עתיד

חיפה היא בירת הצפון והעיר השלישית בגודלה בישראל 

ב-19.8.14 דורגה חיפה, ע"י אתר חדשות ערוץ 2, במקום השני כיעד המועדף על-ידי אלפי רוכשי דירות פוטנציאלים לרכישה למגורים ולהשקעה. בנוסף, הוגדרה חיפה ע"י המגזין היוקרתי  מונוקל, כעיר ״בעלת הפוטנציאל העסקי הגדול בעולם”. 

מעמד זה נובע מתנופת פיתוח גדולה אותה מקדמת עיריית חיפה להפיכת העיר למרכז תרבותי, חינוכי, עסקי ותחבורתי, מוביל ומתקדם, כחלק מתכנית המתאר החדשה של חיפה, הכוללת בתוכה את שכונת מורדות לינקולן.

חינוך: הטכניון, אוניברסיטת חיפה, האוניברסיטה הפתוחה, מכללות מגוונות ובתי ספר מובילים, הופכים את חיפה לעיר מובילה בנושאי חינוך ואקדמיה ולמוקד משיכה לעשרות אלפי סטודנטים המהווים קטר לפיתוח העיר.

תחבורה: בשנים האחרונות מתבצעת השקעה מאסיבית בתחבורה ובצירי תנועה בעיר, כגון: הרכבת הקלה, מנהרות הכרמל, הרכבל המחבר בין המפרץ לאוניברסיטה, מרכז התחבורה הגדול בצ’ק פוסט, נתיב המפרץ המקשר את העיר לקריות, הכרמלית, הנמל ועוד. כל אלה הופכים את התנועה בחיפה ואת התנועה מ/אל העיר לקלה ומתקדמת.

תעסוקה: פארק ההיי-טק מת”מ, היושב על צירי תנועה מרכזיים וממוקם בסמיכות לשכונה, מהווה אכסניה לחברות הגדולות והמתקדמות בעולם: אינטל, אלביט, גוגל, מיקרוסופט, מרכז הפיתוח של אפל ועוד. כל אלה ועוד הופכים את חיפה למרכז תעסוקה מתקדם הנגיש לתושבי הצפון והמרכז כאחד.

תרבות וספורט: תיאטראות, מוזיאונים, פסטיבלים, קבוצות הספורט המובילות וחיי לילה תוססים, הפכו את חיפה למוקד התרבותי של הצפון, וכמוקד משיכה של רבים מתושבי המרכז הפוקדים את העיר. גם כאן, משקיעה העירייה רבות בפיתוח ובבניית תשתיות חדשות, כגון הקמת קריית הספורט החדשה הממוקמת בסמוך לפארק ההיי-טק, שתכלול אצטדיון, שטחי מסחר ועוד.

מורדות אחוזה מורדות לינקולן חיפה
אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם