מורדות לינקולן, חיפה.

מורדות לינקולן – חיפה מתחדשת

במהלך העשורים האחרונים סבלה חיפה מהיעדר פיתוח תשתיתי והתחלות בנייה, מציאות שהובילה לפעילות מנומנמת של שוק הנדל"ן המקומי. בשנים האחרונות חל שינוי במגמה ונרשמת התעוררות הודות לפרויקטים חדשים המשפרים את פניה של העיר. על פי תכנית המתאר העירונית אמורה חיפה לעבור תמורות רציניות שגולת הכותרת בתכנית היא שכונת מורדות לינקולן.

עד לשנת 2013 התמקדה עיריית חיפה בשיפור פניהן של השכונות הקיימות ולא נרשמו התחלות בנייה של פרויקטים חדשים למגורים. שכונות המגורים הוותיקות בעיר כבר אינן מהוות יעד מועדף לאוכלוסיות חדשות, הנושאות עיניהן לעבר פרויקטים חדשים המעניקים איכות מגורים רעננה ומודרנית.

מנתונים שפרסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בחודש מאי השנה, עולה כי מחירי הדירות בחיפה עלו ב- 145% בשמונה השנים שחלפו מאז תחילת ההסתערות על שוק הנדל"ן ב- 2008, זאת לעומת עליה ממוצעת של כ- 90% בישראל כולה. הרוח החדשה הנושבת בעיר מייצרת עניין רב בקרב משפחות מן הצפון כולו. המשקיעים משתלבים במפת הביקוש ודוחפים את המחירים כלפי מעלה.

גולדשטיין לינקולן-אחוזה מתוכנן להיות פרויקט ייחודי שישתלב במרקם הנוף הנדיר שסביבו, בנוף האינסופי לים ובבנייה המדורגת האופיינית על מורד ההר.

השכונה החדשה מהווה מקרה בוחן מעניין ותכנונה המוקפד משקף חשיבה נבונה, עכשווית וירוקה. 

•    תכנון ותשתיות – ההקפדה על סביבת מגורים מתקדמת המביאה בחשבון את צרכי הקהילה ניכרת היטב בשלבי התכנון ואמורה לספק לדיירים מארג שירותים מושלם. התשתיות העירוניות כוללות לא רק את הכבישים ותשתיות החשמל והמים אלא גם את השירותים האחרים לתושב – מבתי ספר ועד לתחבורה ציבורית, לגינות ולתאורת הרחוב. 
•    מיקום - השכונה נהנית מגישה לצירי תנועה מרכזיים ולמרכז העיר, לאזורי קניות שוקקים ולמתחם עסקים; מרחק דקות ספורות מכביש 4, ממנהרות הכרמל ומדרך פרויד המובילה למרכז הכרמל.
•    נוף עוצר נשימה – הבנייה המדורגת על צלע ההר הפונה מערבה מספקת את אחת המראות היפים בנוף המקומי. 
•    השקעה נבונה – חיפה משוועת לפרויקטים חדשים ומודרניים למגורים והביקוש עבורם גבוה מאי פעם. הביקוש בעיר נובע הן מצדם של משפרי דיור בצפון והן מצדם של המשקיעים שמזהים את המגמה ורוכשים נכסים בפרויקטים החדשים.

תנופת העשייה בעיר אינה שוככת וניכר כי מושקע מאמץ רב בשיפור פני העיר ובהתחדשותה. קיומו של אזור עירוני מרכזי ומשגשג בצפון חשוב לכולנו וכפי הנראה, המטרה תושג כבר בשנים הקרובות. 
הצטרפו לתופעה החדשה - משקיעי נדל"ן בחיפה

מורדות אחוזה מורדות לינקולן חיפה
אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם