מורדות לינקולן, חיפה.

חיפה אינה עוצרת – תנופת הבנייה בעיר ממשיכה לייצר עניין רב.

מזה שנים מתנהל בחיפה מהפך עירוני אמתי האמור לשנות את פניה של העיר ולהפוך אותה למתחרה ראויה לאחיותיה הגדולות, תל אביב וירושלים. רצועת החוף המושלמת של העיר, עליה נמצאים מפעלים ושטחי צבא, אמורה להיבנות מחדש ולהפוך למוקד עירוני תוסס שיהווה בסיס להתחדשות עירונית נרחבת. מחירי הנדל"ן בעיר עולים בהדרגה לנוכח השינוי ועניין רב נרשם בנכסים ברחבי העיר כולה. פרויקט המגורים מורדות לינקולן מהווה גולת כותרת במראה החדש של העיר.

על מנת להבין את השפעתה של התכנית המיועדת על העיר, ניתן להעיף מבט מהיר כ-100 ק"מ דרומה, לעבר תל אביב. החלטת העירייה להשקיע בשכונות דוגמת נווה צדק וכרם התימנים לצד טיפול עמוק ורחב היקף בנמל המיושן הביאו לפריחה אדירה בעיר וסייעו להפכה ליעד מבוקש הן מבחינת מגורים והן מבחינת תיירות. ההשקעה באה לידי ביטוי ובמהירות במחירי הנדל"ן בתל אביב וכיום רכישת דירה בשטחה נחשבת כעסקה המניבה תשואה נמוכה יחסית. 

תכנית המתאר של חיפה מציבה פתרון הולם לאתגרים הרובצים לפתחה:
•    תושבי העיר ירוויחו בחזרה את חוף הים ויוכלו ליהנות ממתם גדול וחדיש שיספק מקומות תעסוקה חדשים ויהווה מרכז תוסס לתרבות ומסחר.
•     העתקת מקומם של נמלי הים בעיר ושיקוע פסי הרכבת החוצצים בין העיר לנמל יאפשרו הקמתם של פרויקטים חדשים למגורים בשטחה המערבי של העיר.

פרט לתנופה הנרשמת בשיפור התשתית העירונית, חשוב לציין כי תהליך חשוב לא פחות הינו אישור בנייתם של פרויקטים חדשים למגורים בעיר, כאלו אותם חיפה לא חוותה בעשורים האחרונים. מזה כשלוש שנים מוקמות שכונות מגורים חדשות בעיר, המהוות אבן שואבת לאוכלוסייה צעירה ואיכותית מן האזור המשוועת לחוויית מגורים איכותית ומשופרת.

מורדות לינקולן – העתיד של שכונות המגורים בחיפה
קבוצת גולדשטיין מתעתדת להקים את הפרויקטים גולדשטיין לינקולן וגולדשטיין מורדות- אחוזה, כחלק משכונה חדשה שתמשיך את הרצף העירוני משכונת אחוזה ועד לים. הקרקע מאושרת למגורים ונמצאת בהליך תכנוני מתקדם ביזום עיריית חיפה, להגדלת זכויות בנייה והקמת השכונה חדשה. חלק מהשכונה כבר אושר ולגבי חלק הנוסף, הנמצא בהליך תכנוני מתקדם ביזום עיריית חיפה, נרשמת התעניינות יוצאת דופן.
עתודת הקרקע עליה אמורה לקום השכונה מספקת נוף מרהיב ומיקום נהדר המעניק חווית מגורים איכותית וירוקה. עם השלמת הבנייה תעמודנה אלפי יחידות דיור הנמצאות במרכזו של אזור חדש המעניק קשת רחבה של שירותים עירוניים לצד מרכזי סחר ובילוי.

מורדות אחוזה מורדות לינקולן חיפה
אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם