אודות קבוצת גולדשטיין

 

קבוצת גולדשטיין פועלת משנת 1992 ועוסקת בייזום פרויקטים מסחריים ושכונות מגורים, בבנייה ובהשבחת נכסים וקרקעות. במהלך השנים הקבוצה הקימה, יזמה והשביחה מספר רב של פרויקטים בנדל"ן למגורים ומסחר ברחבי הארץ. בבעלותה אלפי מ"ר של שטחי מסחר, תעשייה ומשרדים, מרכזים מסחריים, ועתודות קרקע לבניית מאות יחידות דיור בפריסה ארצית.

הקבוצה מתמחה באיתור ואבחון הזדמנויות נדל"ן אטרקטיביות בישראל, מגמות וצרכים חדשים של השוק ובזיהוי אזורים בעלי פוטנציאל צמיחה, בדגש על הזדמנויות ארביטראז'.
קבוצת גולדשטיין מיישמת עקומות למידה אותן צברה במספר תחומים: ידע בפיננסים, ייזום והוצאה לפועל של פרויקטים נדל"ניים רחבי היקף, מוניטין הנסמך על ניסיון רב שנים בעבודה מול גורמי הרגולציה והביורוקרטיה המוניציפאליים, וכן בקיאות בהליכי ההשבחה וזכויות בנייה לצורך מקסום מרווחים פיננסיים.

ההיכרות העמוקה של הקבוצה עם ענף הנדל"ן בשני העשורים האחרונים משלב יכולת בחירה ואיתור של שטחים מניבים לצד הקפדה ומקצועיות בניהול הפרויקטים עצמם ומאפשרת לנו לייצר אפיקי השקעה מגוונים ואטרקטיביים עבור קהל לקוחותינו הנאמן תוך שימת דגש על קיומה של אמנת שירות מוקפדת ושקופה. 

אנו מחויבים להעניק ללקוחותינו הזדמנויות ההשקעה אטרקטיביות, תוך שמירה קפדנית על:

  • מסלולי השקעה גמישים המעניקים ללקוח אפשרות להתאים את מסלול ההשקעה והיקפה לצרכיו ורצונותיו
  • העברת מידע מלא, עדכני ומפורט, המעניק שקיפות מלאה בכל תהליך המכירה
  • ייעוץ של אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום
  • ליווי מתמשך של הלקוח בכל שלבי ההשקעה
  • שירות לקוחות ומשקיעים קשוב ואיכותי 

לקבוצת גולדשטיין חברת-בת לניהול נכסי נדל"ן מניב, והיא Goldstein-REIT.
החברה מנהלת פרויקטים בבעלות הקבוצה, באופן המאפשר תשואות פורצות דרך, הודות לידע ולניסיון רב בניהול נדל"ן ופיננסים.

אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם